Technologia RFID

W ramach wszystkich oferowanych usług, TZMO SA  zapewnia szpitalom możliwość monitorowania zależności pomiędzy dostarczanymi  produktami a wykonywanymi procedurami medycznymi. TZMO SA jako pierwsza firma  w Polsce wdrożyła najnowocześniejszy system identyfikacji wyrobów przy użyciu fal  radiowych, tzw. „System RFID”.

W ramach funkcjonowania tego systemu każda sztuka bielizny jest oznakowana specjalnym chipem, który pozwala na precyzyjne śledzenie jego obiegu.

Elektroniczny nadzór umożliwia bezdotykowe liczenie przekazanego przez klienta asortymentu, co znacząco obniża zagrożenie epidemiologiczne przy jednoczesnym obniżeniu kosztów pracy.   Po zarejestrowaniu przyjęcia asortymentu, trafia on  do prania.

image descriptionimage description

Nowoczesne urządzenia i procesy kontroli jakości w Centrach Usług CitoNet gwarantują, że finalny produkt zawsze spełnia oczekiwania klienta nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale również estetyki użytkowania.

 

 

 

Wysyłka do klienta realizowana jest  w zgodzie ze złożonym przez niego elektronicznie zapotrzebowaniem. Każda wysyłana sztuka jest elektronicznie odnotowywana w programie komputerowym, tak, aby w każdej chwili móc wskazać aktualne położenie wyrobu.

1